Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
08-09-2014, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2014 05:47 PM przez Krzych.)
Post: #65
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Tanie pozerstwo wbrew nazwie wcale nie jest takie tanie, bo nie o cenę chodzi w tym określeniu. Wszyscy tacy pozerzy, celebryci i tym podobni zaczynają z czasem mieć wygórowane wymagania finansowe, bo nawet do ich pustych czaszek dociera jakie wzbudzają zainteresowanie w tym kraju debili. Wypromowali go pod niebiosa, zebrali tyle plonów ile zebrali, czyli kilka zyskownych gal, potem wpierdziel od Jenningsa, akcje spadły, zyski spadły, a wymagania Szpilki nie spadły. Poratowali się mega medialnym eventem z Adamkiem ale po tej walce oczekiwania Szpilki jeszcze wzrosną nawet jeżeli przegra i zacznie się jeszcze większy problem. Trzeba wiedzieć z kim się pracuje i w kogo się inwestuje, a Wasilewski nie spojrzał w przyszłość. Podjął dużo nieprzemyślanych, pochopnych i pewnie też emocjonalnych decyzji na co żaden biznesmen sobie nie może pozwolić i teraz będzie za to płacił. Jak dla mnie zupełnie naturalna kolej rzeczy. Nie wiem na prawdę co on sobie myślał. Chyba sam uwierzył w te teksty o przyszłym mistrzu świata "bo był w więzieniu jak Tyson". Dziwne żeby doświadczony promotor w taki sposób się zachowywał. No ale to już jego sprawa, jak mówiłem, będzie teraz płacił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - Krzych - 08-09-2014 05:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości