Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
08-09-2014, 12:49 PM
Post: #59
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
@Sander

Ja myślę, że konflikty Szpilka - Wasyl to jest wyreżyserowany teatr, mający zamydlić oczy naiwnym. Podobnie, jak głodne kawałki o tym, jak to Szpilka sam na facebooku załatwił sobie walkę za 100 tys. USD z Jenningsem, a Wasylowi zostało tylko łaskawie pokręcić nosem i zgodzić się. Szpilka to jest pupilek, w którego wykreowanie włożono ciężkie pieniądze. Kto słyszał o Szpilce, kiedy szedł do więzienia? Garstka zapalonych kibiców boksu. Był chyba mniej znany, niż dzisiaj np. Michał Cieślak. A opuścił kryminał jako wielka nadzieja polskiego boksu w HW, o której trąbiły wszystkie media (prasa, telewizja, radio, internet). Same z siebie? Nie uwierzę. Odpowiednim dziennikarzom posmarowano grubą kasę, to i zaczęło się jego lansowanie prawie co dnia. Strach było lodówkę otworzyć, bo i tam mógł być Szpilka. A ile pochłonęły wszystkie eskapady do USA całą ekipą na walki z bumami? A ile dostali Basile, McCline i inni, którzy przyjechali do Polski. Ja oceniam, że w promocję Szpilki wpompowano więcej kasy, niż we wszystkich innych bokserów KP razem wziętych.
Dlaczego akurat w Szpilkę? Tak jak napisałem wyżej. To wiedzą jedynie Pan Bóg i Pan Wasilewski.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - Hugo - 08-09-2014 12:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości