Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
23-07-2014, 11:37 AM
Post: #40
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Ja to już dawno podkreślałem, że żebym wykupił PPV to musiałby być fajny fightcard. Sama walka Adamek - Szpilka to jednak dla mnie za mało. I nie mam na myśli, żeby kontraktować walki typu Masternak - Janik czy Proksa - Sułęcki, bo rozumiem, że środki są ograniczone i jest to niemożliwe. Ale np walka Sęk - Głażewski nie byłaby kosmosem.
Póki co, analizując słowa organizatorów, undercard nie zachwyca. Kaczor - Cieślak bardzo ok, pod względem emocji to może nawet walkę wieczoru pobić. Chudecki - Syrowatka też jak najbardziej ok. Ale co dalej? Wasilewski mówił o walkach Janik - Maciec i Żeromiński - Runowski. W sumie nieźle, ale tak naprawdę będą to bardzo jednostronne pojedynki. Ale przyjemnie byłoby zobaczyć takiego Runowskiego na takiej gali, a w sumie, nie liczac Szymańskiego, nie ma żadnego Polaka, który mógłby dać z nim równą walkę.
Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie na gali takich ludzi jak Wóz czy Trzciński.

Co do Kaczora to on powinien z więzienia nie wyjść i mam nadzieję, że Skorpion go na tym ringu porządnie okaleczy. Dla takich gnid nie powinno mieć miejsca w żadnym sporcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - kubala1122331 - 23-07-2014 11:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości