Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
14-09-2014, 12:42 PM
Post: #151
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Panowie, nie wciskajcie mi dziecka w brzuch, czyli czegoś, czego nie napisałem. Gdzie napisałem o bliskim nokaucie na Mayweatherze. Pisałem o zagrożeniu,a to nie to samo. Był taki moment, że dostał serię 3-4 ciosów przy linach bez odpowiedzi. Kayode przedwczoraj dostał 6-7 i został poddany. Wcześniej dostał potężny cios równo (lub prawie równo) z gongiem i go ustał. Jednak następną rundę miał zdecydowanie najgorszą w całej walce. Tak bez powodu? Ja jednak sądzę, że dochodził do siebie po tym ciosie.

@Saliman Od kiedy to liczymy wygrane połówki rund? Jak Maidana wygrał 2 połówki rund, to znaczy że w sumie wygrał jedną rundę? Co to za punktowanie? Jak wysoko wygrał 1 połowę rundy, a nieznacznie przegrał 2 połowę, to znaczy, że wygrał całą. 4,9, i 12 runda nie podlegają dyskusji dla Maidany i tak punktowali wszyscy sędziowie. Jak ktoś wygrywa 3 rundy, to jest zdeklasowany? Deklasacja to jest ko, tko ( i to nie każde) i wygrana 120:108 (też nie każda). Taktyczne oddanie rundy przez Floyda? Ciekawe. Przeciwnik zdeklasowany, a on ucieka jak zając przez 3 minuty? Gdzie ja napisałem, że jakby nie ringowy, to nie wiadomo, jakby było? Nigdzie nie podważałem zwycięstwa Floyda.

A co do sytuacji z 8 rundy, to wyraziłem tylko przypuszczenie. Jak obejrzę sobie powtórkę, to będę wiedział, co tam się stało. Faktem jest to, że na jakieś słowne uwagi Mayweathera sędzia przerwał walkę. Ile razy się zdarza, ze bokser pokazuje, że dostał w tył głowy, poniżej pasa, po komendzie, a sędzia nic, każe walczyć dalej. Za gadanie to inni bokserzy dostają ostrzeżenia, bo walka bokserska to nie klub dyskusyjny. Ale jak walczy wielki Floyd, to on decyduje, kiedy ma być przerwa. Sędzia się dopasowuje do jego życzeń. To właśnie mnie wkurwia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II - Hugo - 14-09-2014 12:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości