Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
28-01-2012, 09:46 AM
Post: #66
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 09:32 AM)Adammobp napisał(a):  Raczej nie o brak wizji sportowej chodzi. Rozchodzi się o pieniądze. Wygasł kontrakt z Main Events, trwają negocjacje nad nową umową. Adamek i Rozalski chcą jak najwięcej ugrać, kalkulują co im się bardziej opłaci - czy sam Ziggy będzie promotorem Adamka czy współpromocja z ME jak to był wcześniej. Też uważam, że Adamek mógłby już się szykować do kolejnej walki. Młody już nie jest. Jak chce atakować jeszcze pas (obojętnie jaki) to musi się sprężyć

Czyli plan skończył się na Vitku, a teraz kminią, co dalej ? Cała droga w HW Adamka to było przygotowanie do tej jednej walki, nie było planu ,,b", nie ma go i teraz. Dlatego, tak jak piszesz, dumają, co teraz zrobić?

(28-01-2012 09:32 AM)Adammobp napisał(a):  W rankingu The Ring od dawien dawna jest w top10 i z niego nie wypada. Tam pracują fachowcy, ranking jest bardziej rzetelny niż te federacji.

Ja nie wątpię, że ekipa z The Ring bije na głowę fachowością sprzedawczyków z federacji. Jednak dla mnie nie jest istotne KTO umieszcza Chrisa w TOP 10 HW, ale DLACZEGO to robi ?? I doprawdy, trudno mi znaleźć odpowiedź na to pytanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Terminator2 - 28-01-2012 09:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości