Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
10-01-2012, 03:40 PM
Post: #16
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@ManagerSilnego

Szacunek za to co napisałeś. Pierwszy raz się z Tobą w 100 % zgadzam. I można napisać coś mądrego nie obrażając przy okazji fanów i samego Adamka? Wink Jednak Adamek to nie Liakowicz. Sergei ma tyle samo lat co Adamek, ale też był od początku ''ciężkim'' i miał już swoje 5 min na zwojowanie w swojej kategorii i myślę, że on też wie, że po prostu szans z Kliczką już nie ma. Sergey chce się dorobić, po nokaucie z rąk Heleniusa dostał szansę i walczy z kolejnym czołowym pięściarzem. Ja jednak uważam, że ten całkiem dobry bokser rozmienia się na drobne. Adamek w porównaniu do Liakowicza to ciągle ''atrakcyjne'' nazwisko. Skoro samo HBO interesuję się pokazaniem jego rewanżowej walki z Arreolą... Każdy bokser ma swój styl. Adamkowi najwidoczniej potrzeba walki na przetarcie zanim podejmie się poważniejsze wyzwanie. Nie porównuj Lewisa do Adamka bo to dwie różne epoki bokserskie. Wiadomo, że kiedyś najlepszy walczył z najlepszym. Teraz są inne czasy. Arreola po laniu z rąk Adamka i Witalija dalej obija słabeuszy a mimo to mogę się założyć, że znowu zawalczy o tytuł jeszcze w tym roku. Cały ten boks to kasa kasa kasa szopka w stylu ''Wrestlingu''. Myślę, że się mylisz tylko co do tego, że Adamek nie dostanie kolejnej szansy o tytuł. O tuż jeżeli wygra walkę z Arreolą co jest bardzo prawdopodobne od ręki dostanie walkę o tytuł z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - AdamekFightPL - 10-01-2012 03:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości