Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29)
30-03-2014, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2014 09:51 PM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29)
Agnew zadał łącznie 109 ciosów. To już nawet nie jest śmieszne tylko tragiczne, zrobił większego żółwia niż Stevens z GGG. Ciekawe z jakich obliczeń im wyszło, że podwójna garda w czymkolwiek pomoże z takimi puncherami. To jest obrona dobra do pewnego momentu na amatorstwie ale jak ktoś z czymś takim wychodzi do tak potwornie mocno bijących zawodników i mistrzów świata na zawodowstwie to ja nie wiem czego szuka, chyba chce się dostać na tomografię bez kolejek... Żółw, zero uników i najlepiej jeszcze stanie w miejscu - typowy żywy worek treningowy, szczególnie dla zawodników typu Kovalev czy GGG. Już głupszej taktyki nie można chyba zastosować.

A to, że Agnew poleciał na deski po lewym prostym na tułów to świadczy o Cedricu a nie Kovalewie, bo takim ciosem nie da się nikogo położyć choćby nie wiem jakby być silnym. To jest tylko kolejny wyraz parodii mistrzowskiej walki, jaką niewątpliwie było to starcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29) - Krzych - 30-03-2014 09:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości