Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez - Alfredo Angulo (2014-03-08)
09-03-2014, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 05:15 PM przez BMH.)
Post: #1
Saul Alvarez - Alfredo Angulo (2014-03-08)
Saul Alvarez vs Alfredo Angulo

[Obrazek: canelo-angulo680.jpg]

Data: 2014-03-08
Miejsce walki: MGM Grand, Las Vegas, Nevada, USA
Stawka walki:
Sędzia ringowy: Tony Weeks
Sędzia punktowy 1: Dave Moretti 89-82 (Alvarez)
Sędzia punktowy 2: Jerry Roth 88-83 (Alvarez)
Sędzia punktowy 3: Craig Metcalfe 89-82 (Alvarez)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=FHZ2i3_L0DY

O walce: Alvarez i Angulo, a wiec obaj bohaterzy tej nocy, powracali po porazkach i do dodawalo smaczku. Faworyt byl jeden, ale majac na uwadze doswiadczenie Angulo, i male doswiadczenie Alvareza w waljkach z "duzymi" rywalami, wielu liczylo na niespodzianke.


Alvarez vs Angulo (Na zywo)
1. 10 9
2. 10 9
3. 10 9
4. 10 9
5. 10 9
6. 10 9
7. 10 9*
8. 9 10*
9. 10 9*
10 TKO Do momentu zatrzymania pojedynku:89-82 Saul Alvarez


Od samego poczatku dalo sie zauwazyc przewage sily, i szybkosci Alvareza. Wszystko to bylo poparte lepszymi umiejetnosciami, i wieksza wszechstronnoscia mlodego Meksykanina. W wielu miejscach mozna przeczytac, ze "Perro", nie byl w dobrej formie, ale ja tego nie kupuje. Dla mnie forma Angulo, na bank byla wysoka.. nie gorsza niz ta ktora zrobil do Lary, o czym przekonywal sam pokonany, jak i caly jego team. Problemem, nie byla dyspozycja, a to co wniosl do ringu "Canelo". To byla kawal dobrego boksu, a sam wygrany po raz kolejny zamkna usta tym, ktorzy pisali, ze to tylko kolejny balonik.
Co do samego zakonczenia.. Nie twierdze, ze jest ono skandaliczne, ale jednak jak na moje oko, jest wyjete z... dupy. Ringowy, mogl ta walke przerwac juz kilka razy wczesniej, w momencie jak Alvarezez wkladal rywalowi po trzy/cztery ciosoy jeden po drugim. Tutaj mielismy zatrzymanie po pojedynczym uderzeniu. Dla mnie to troche przedwczesne, zwlaszcza, ze po polmetku faworyt nie byl juz tak dynamiczny jak na poczatku, a trzy ostatnie rundy, choc przegrane(ja dalem 8 dla Perro), to byly zdecydowanie lepsze niz te od 1 do 6.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Saul Alvarez - Alfredo Angulo (2014-03-08) - BMH - 09-03-2014 05:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości