Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
05-04-2014, 09:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2014 09:50 PM przez redd.)
Post: #13
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
@Krzych
Będzie reklamą, reklamą dla Cieślaka Wink "To ten, który pobił Binkowskiego od gadania głupot".


Głażewski dalej kontynuuje swoje żenujące wywody:
Cytat:Maciek może i ma dobry bilans 15-1, ale nie boksował z żadnym wybitnym bokserem, męczył się ze średnimi. Mam porównanie, bo walczyliśmy z niektórymi tymi samymi zawodnikami. Ja wygrywałem z nimi najczęściej do jednej bramki, a on gdzieś się tam wywracał. Nie podoba mi się, że wyzwał do walki m.in. Maćka Sulęckiego, Andrzeja Sołdrę czy Norberta Dąbrowskiego, czyli czołówkę krajową, solidnych bokserów, chociaż wcześniej sam nic nie wygrał. Będę musiał mu pokazać miejsce w szeregu, w dniu 26 kwietnia zostanie zweryfikowany. A czy dalej będzie prowokował, to nie wiem, nie obchodzi mnie to.

1. Głażewski nie boksował z żadnym wybitnym bokserem, męczył się ze średnimi ;>
2. Powiedział gość, któremu solidny średniak z niższej kategorii wagowej Mouhammadi zrobił z facjaty befsztyk:
[Obrazek: g%C5%82a%C5%BCewski.jpg&h=350&am...p;amp;zc=1]
Tak ten gość mnie irytuje, że bardziej się nie da. Chciałbym, aby Miszkin utarł mu nosa, chociaż szanse na to są nie wielkie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014) - redd - 05-04-2014 09:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości