Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Froch-Groves II - Wielki rewanż
06-05-2014, 01:01 PM
Post: #17
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż
Ja wlasnie mam odmienne zdanie. W ostatnich kilkunastu dniach na glownej pojawialo sie sporo newsow o tej walce ale wszystkie w jednym tonie:

Carl Froch boi sie mnie/pogodzil sie z porazka/oszukuje siebie i innych/wypalil sie - prowokuje Groves. Watpie by org byl taki wybiorczy i ewentualne teksty Frocha ignorowal, ale mam wrazenie ze to Groves na sile probuje podbudowac sie psychicznie gadajac na prawo i lewo jaki to Froch zly i niedobry.
Ja faworyta widze w Kobrze: naleze do osob, ktore uwazaja ze sedzia w pierwszej walce jemu takze zaszkodzil bo ufam iz skonczylby Grovesa samodzielnie. Nie wiem ile prawdy jest w tym ze Froch zlekcewazyl wczesniejsze przygotowania ale faktem jest ze na pewno slabszy niz w pierwszej walce nie bedzie - wyjdzie ostrozniejszy ale tak samo zadny krwi.

KO czy punkty: Groves tego nie wygra, a jak pojdzie zle to skonczy z powaznymi obrazeniami (sedzia pamietajac pierwsza walke pozwoli na duzo wiecej).

Oczywiscie Groves to dobry bokser, ale z takim sku***elem jak Froch to po prostu nie wygra. Chocby go kladl runda po rundzie to Froche bedzie wstawal i oddawal tak ze mu sie odechce wszystkiego.

A odsuwajac subiektywne odczucia 60:40 Froch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Froch-Groves II - Wielki rewanż - Krzych - 13-02-2014, 09:23 PM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 10-03-2014, 07:51 PM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 06-05-2014, 11:35 AM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - Gogolius - 06-05-2014 01:01 PM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 21-05-2014, 11:32 AM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 30-05-2014, 09:00 AM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 30-05-2014, 04:39 PM
RE: Froch-Groves II - Wielki rewanż - BMH - 31-05-2014, 12:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości