Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagłosuj i zdecyduj kto ma być następnym rywalem Floyda Mayweathera..
08-02-2014, 02:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2014 02:49 PM przez BMH.)
Post: #23
RE: Zagłosuj i zdecyduj kto ma być następnym rywalem Floyda Mayweathera..
(08-02-2014 01:49 PM)Krzych napisał(a):  Pada na deski po każdym średnim ciosie
Jasne... kto to widzial i w ktorej walce? Jeszcze troche i bedzie padal od stukniecia sie rekawicami przed walka.Rolleyes

Ja jestem niemal pewny, ze Floyd wybierze Maidane, choc osobiscie wieksze szanse na korzystny wynik z Floydem, dawalbym Amirowi. Na kogo by nie padlo, to kazda z tych walk bylaby dla mnie zajebiscie ciekawa. Maidana, jest mistrzem, a dzieki sile moze liczyc na czasowke.. Khan, dzieki szybkosci, moze momentami dac sie we znaki past prime Mayweatherowi. Oczywiscie w obu przypadkach, faworytem bedzie Money, ktory mimo uplywu czasu wciaz walczy fanomenalnie, ale jakby tak sie blizej zastanowic, to... z kazdym jednym bokserem na swiecie ktory jest zblizony warunkami, to Mayweathera bedzie stawiany w roli faworyta. Nie ma co... Floyd, to niezaprzeczalnie jeden z najwiekszych all time. Trudno mi na ten moment, wymienic chocby z piec nazwisk bokserow(poza Robinsonem), kogo postawilbym nad, lub w jednym rzedzie z "Moneyem". W mojej ocenie, Mayweather ma jeden z najlepszych rekordow w historii tego sportu.. Jakosc rywali/czas bycia na szczycie/styl wielu zwyciestw(do jednej bramki)... KOSMOS!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zagłosuj i zdecyduj kto ma być następnym rywalem Floyda Mayweathera.. - BMH - 08-02-2014 02:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości