Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagłosuj i zdecyduj kto ma być następnym rywalem Floyda Mayweathera..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Floyd napisał na twitterze, facebooku, instagramie , że pozwoli fanom zdecydować z kim z dwójki Maidana-Khan stoczy następną walkę.
Teraz na oficjalnej stronie Mayweather Promotions otwarto sondę:
http://www.mayweatherpromotions.com/
(Trzeba mieć konto na facebooku, albo twitterze, żeby głosować)

Dalej chłopaki, tylko głosujcie na Maidanę - wiecie że chłopak zasłużył na tą walkę 1000 razy bardziej niż Khan który nawet nigdy nie walczył w półśredniej, więc mu tego nie odbierajcie.
Zgadza się, Khan jako rywal Floyda to śmiech na sali.
Khan juz placze na twiterze widzac miazdzaca przewage Maidany 80-20.
Swoja droga to nie bylo tak ze mial walczyc z Devonem w "eliminatorze" do Floyda, ale zrezygnowal pewny swego? (jeszcze przed utrata pasa przez Devona).

Juz nawet ludki ze sztabu Moneya mowia ze Maidana jest lepszym rywalem oczywiscie argumentujac to tym, ze ludzie chca zobaczyc jak pogromca kopii Floyda radzi sobie z oryginalem.

Ale oczywiscie przylaczam sie do glosowania na Maidane Big Grin

Swoja droga jestem ciekaw jaka przewage mialby Manny gdyby Floyd rzucil po prostu "napiszcie nazwisko boksera z ktorym mam walczyc"
Ja gdzieś spotkałem się z opinią, że to i tak Khan będzie rywalem Floyda. Jakieś wstępne porozumienie miało być zawarte już w grudniu..

No ale chyba Mayweather nie robiłby tej sondy gdyby Khan był już "podpisany".
Ja kojarze tylko wypowiedzi ze strony Khana w stylu "ufam moim promotorom ktorzy negocjuja moja walke z Floydem".
Za to oboz Moneya caly czas mowil, ze temat majowej walki rozstrzygnie sie na poczatku 2014 roku i do konca 2013 nikt nic nie robi bo Floyd ma wakacje i odpoczywa (o ile ktos taki w ogole odpoczywa).

Tez mysle ze ankieta bylaby bez sensu gdyby rywal byl zaklepany: Floyd szuka najbardziej dochodowego rywala, a popularnosc Khana na wyspach nie osmiela teamu Moneya (ktorys ludzik rzucil haslem w stylu "Khan to nie Hatton, nawet na Wyspach nie wszyscy go lubia")
Jezeli wybor padnie na Maidane, to Floyd, zrobi Bronerowi troche swinski numer.Smile Niedawno ktos pisal na innym forum, ze "Problem" nie zgdzil sie walczyc z Argentynczykiem na gali Floyda, twierdzac, ze sam jest zdolny do sprzednia gali. Chyba Mayweather sie lekko zirytowal, i wlasnie dzieki temu glosowaniu chce zajebac Bronerowi przeciwnika.
Ja chyba wolalbym Amira, choc Marcos tez jest oka. Wydaje mi sie, ze brytol moglby dac trudniejsza walke Moneyowi. Z drugiej strony... kto to moze wiedziec. Jakis czas temu jak bylo glosowanie kto ma byc rywalem Bronera, to chyba jako jedyny z tego forum dalem glos na Maidane. Teraz po wygranej z Bronerem, to Argentynczyk jest zdecydownym faworytem do walki z 1P4P.. Jak to wszystko sie zmienia...Wink
Szczegolnie zmienia sie to co sie dzieje obok Floyda:
- przed walka rywal ma same zalety, jest grozny a dla Floyda szacun ze doniego wyszedl (Guerrero, Alvarez)
- po walce wychodza same wady pretendentow i w ogole a Floyd jest przeboski

Mam nadzieje ze w maju po walce bedziemy tylko gadac o zaletach Maidany Big Grin
Branie Khana pod uwagę to są jakieś kpiny, on w obecnej sytuacji nawet nie zasługuje na eliminator do pasa WBC Silver. Maidana jest jedynym słusznym wyborem. Walka unifikacyjna, kolejny panujący mistrz na liście ofiar. Nie ma żadnego powodu do tego żeby wybierać Khana, bo po walce z Bronerem Maidana przyciągnie teraz o wiele więcej uwagi niż Khan, o którym zapomnieli już wszyscy po za nim samym i gdyby nie jego płakanie i krzyczenie o walkę z Floydem w wywiadach to nikt by już nawet nie pamiętał, że on istnieje.
Co to za różnica , ciapaty dostaje KO pod koniec walki a Maidana robi za worek treningowy i przegrywa wszystkie rundy .
Coś nie dobrego się dzieje bo Khan wysuwa się na prowadzenie ;/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie