Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
14-01-2014, 07:33 PM
Post: #1
Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Już za kilka dni walka, która dla mnie osobiście otwiera rok 2014, a tematu brak (albo ja go znowu nie widzę...). Bardzo lubię pojedynki bokserów, w sytuacji kiedy obaj spadli z piedestału i odbudowują swoją pozycję.

Bute (31-1, 24 KO) zaliczył zderzenie czołowe z niejakim Carlem F. i nie do końca się pozbierał, mimo że od tamtego czasu walczył jeszcze z Graczewem.

Pascal (28-2-1, 17 KO) z kolei spotkał na swojej drodze starszego pana Bernarda, który nie chce odejść na emeryturę po dziś dzień. Później stoczył dwie walki, w których zaprezentował się lepiej niż Bute w jednej.

Jakie są Wasze typy na walkę? Bute "obskoczy" Pascala? A może średnia szczęka Rumuna da o sobie znać i Pascal wygra przez KO?

Ja się nie mogę zdecydować komu kibicować. Oczekuję dłuższej walki na dobrym poziomie, a jako faworyta delikatnie postawiłbym na Jeana - ale to raczej ze względu na fakt, że właśnie lepiej się prezentował w ostatnim czasie. Nie chciałbym ciężkiego KO (ale lekkie już spoko Tongue) na Bute bo myślę, że jedno skatowanie przez Carla F. starcza na całe życie i kto coś takiego przejdzie to powinien mieć imunitet ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014) - Gogolius - 14-01-2014 07:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości