Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Gołota - niezwykły człowiek i bokser
29-12-2013, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 09:13 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Andrzej Gołota - niezwykły człowiek i bokser
Ja się podpisuje pod tym co napisał @redd. Choć co prawda ja nie mam do Gołoty żadnego sentymentu. Nie wiem o co wszystkim chodzi. Na prawdę ciężko jest go krytykować bo zaraz pojawia się 100 oburzonych osób, dla których Gołota jest jakimś nie wiem... autorytetem czy nawet bogiem. Przegrał wszystko co tylko dało się przegrać. Do tego połowa z tych przegranych to katastrofalne kompromitacje. Bo jednak ciężko nazwać przegrane z Austinem, Brewsterem, Lewisem i Bowe inaczej niż kompromitacją. Z Bowe to trochę inna historia ale efekt końcowy ten sam. Moim zdaniem Gołota został niesamowicie przeceniony w naszym kraju. Nieustannie chodzą mity jak to go oszukali z Ruizem i Byrdem już nie mówiąc o takich mitach, jak to Gołota miał takie warunki i predyspozycje jak nikt inny na świecie ale potem coś tam i stało się coś jeszcze i potem Andrzej to i Andrzej tamto i jednak się nie udało. Bzdury. Sam fakt, że walczył z wieloma dobrymi zawodnikami jeszcze o niczym nie świadczy bo chyba tylko o to opiera się cały mit i robienie legendy z Gołoty. Wygląda to tak jakby wszyscy nie pamiętali, że on te wszystkie walki co do jednej przegrał, większość sromotnie przed czasem i raz też uciekł z ringu obrzucany pomidorami i keczupami przez kibiców. Gołota był postacią kontrowersyjną, przez to znaną ale należącą swego czasu do szerszej czołówki wagi ciężkiej. Ale to nadal nie zmienia faktu, że jako bokser ani jako osoba prywatna nigdy nie prezentował sobą niczego nadzwyczajnego tak aby go stawiać w miejscu, w którym ogromna ilość ludzi w Polsce go stawia. A jeżeli już robił coś nadzwyczajnego to w negatywnym znaczeniu.
Trzeba mieć dla niego ileś tam szacunku i nie mówię, że był nikim. Ale to co się o nim czasem mówi i to co się na wielu forach i stronach wyprawia gdy ktoś go skrytykuje to po prostu przekracza jakiekolwiek granice rozsądku oraz realistycznej i racjonalnej oceny jego postaci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Andrzej Gołota - niezwykły człowiek i bokser - Krzych - 29-12-2013 09:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości