Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kategoria junior średnia
04-01-2012, 05:17 PM
Post: #4
RE: Kategoria junior średnia
Junior średnia to jedna z najciekawszych i najmocniej obsadzonych kategorii. Poniżej moja opinia na temat poszczególnych zawodników:

Cotto - świetny bokser, ale celebryta. To znaczy, że nie walczy z czołowymi rywalami ze swojej kategorii i trudno zweryfikować jego aktualne możliwości. Na tle Mayorgi i Margarito prezentował się doskonale, ale byli to przeciwnicy już schyłkowi i wypaleni. Bokser kompletny, ale niski na tę wagę i mógłby mieć problemy z bokserami dużo wyższymi.

Bundrage - bardzo mocno bijący bojowy kurdupel. Zaawansowany wiekowo i fajerwerków raczej się po nim już trudno spodziewać

Alvarez - wielki talent, myślę, że już dzisiaj z powodzeniem mógłby zmierzyć się z Cotto. Nie ma w zasadzie słabych punktów. Może mieć problemy z utrzymaniem limitu tej kategorii.

Bajsangurow - myślę, że niedoceniany. Silny fizycznie i z niezłą techniką.

Trout - chyba najlepszy technicznie bokser w tej kategorii, ale bez silnego ciosu. Nikt nie chce z nim walczyć.

Mundine - ewidentnie schyłkowy. Szkoda nim sobie głowę zawracać

Kirkland - ma chyba najsilniejszy cios w tej wadze, ale nienadzwyczajną technikę. Dobry technicznie bokser powinien sobie z nim poradzić.

Molina - świetna technika i szybkość, raczej bez ciosu

Lara - typ swarmera, bardzo szybki, niezła technika, cios przeciętny

Martirosyan - bardziej siłowy, niż techniczny, ale ogólnie dobry. Świetne warunki fizyczne.

Rodriguez - bokser kompletny, ale nie wybitny. Umiejętności trochę za małe na mistrza świata

Konecny - doświadczony, wszechstronny, ale w ścisłej czołówce raczej go nie widzę

Andrade - jeden z największych bokserskich talentów młodego pokolenia. Powinien mieć przed sobą wielką przyszłość, ale chyba nie w junior średniej. Przy wzroście 185 cm raczej pójdzie wyżej.

Gonzaleza i Coty nigdy nie widziałem. Z innych bokserów nie przekreślałbym Angulo i Powella. Obydwaj mogą jeszcze sporo namieszać, pomimo ostatnich niepowodzeń. Być może w tej kategorii będzie też walczyć Soto Karass, skoro ma zakontraktowaną walkę z Rosado. Przynajmniej do europejskiej czołówki (dość ubogiej w tej wadze) powinien się przebić nasz Damian Jonak.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kategoria junior średnia - Maynard - 04-01-2012, 01:45 PM
RE: Kategoria junior średnia - Jerome - 04-01-2012, 03:38 PM
RE: Kategoria junior średnia - rambo7003 - 04-01-2012, 04:46 PM
RE: Kategoria junior średnia - Hugo - 04-01-2012 05:17 PM
RE: Kategoria junior średnia - redd - 06-01-2012, 07:13 PM
RE: Kategoria junior średnia - Nera - 15-01-2012, 12:40 PM
RE: Kategoria junior średnia - BESTIA - 15-01-2012, 01:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości