Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej
22-12-2013, 06:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2013 06:18 PM przez Sander.)
Post: #5
RE: Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej
Waga półciężka z racji pojawienia się dwóch niesamowitych puncherów oraz utrzymania pasa przez legendarnego Hopkinsa bardzo dużo zyskała na atrakcyjności.

Myślę, że do walki Stevenson vs Kowaliew nie dojdzie zbyt szybko. Tak jeden jak drugi będą się jeszcze jakiś czas unikać a każda kolejna udana obrona tylko podniesie napięcie i wyczekiwanie na hitowe starcie tej dywizji.

Mam nadzieję, że za rok o tej porze mistrzem nie będzie już Beibut Szumenow - mówi się już coś o unifikacji z Hopkinsem więc jest nadzieja.

Fonfara, Chilemba - w nich pokładam nadzieje na kolejne zwycięstwa i dobijanie do czołówki rankingów.
Na drugim biegunie Tavoris Cloud - w to, że się odbuduje raczej nie wierzę.

Andrzej Fonfara jak dla mnie wciąż nie jest gotowy na odebranie pasa Kowaliewowi, Stevensonowi i Hopkinsowi. Ewentualna walka w 2014 z którymkolwiek z nich zakończy się pewnie porażką ale Fonfara już dziś ma dosyć silną pozycję w tej kategorii a biorąc pod uwagę jego wiek to wszystko przed nim i szans na sukcesy w tej dywizji mu absolutnie nie odbieram i w roku 2014 może nawet i dwukrotnie stanąć przed mistrzowską szansą - wszystko możliwe.

Ciekaw jestem co dalej z Bute i Pascalem. Bezpośrednie starcie powinno nam dużo o nich powiedzieć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej - Sander - 22-12-2013 06:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości