Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej
19-12-2013, 09:46 AM
Post: #4
RE: Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej
Do Maccarinellego nie mam przekonania po tylu ciężkich porażkach przed czasem. Chociaż jak będzie dalej wygrywał, to będę musiał go ująć w zestawieniu.
Braehmer to bokser solidny, ale bez błysku i do tego bardzo nieczysto walczący. W ostatniej walce z Oliveirą trzymał swojego przeciwnika przez całą walkę, a sędzia oczywiście tego nie widział. Dlatego tylko 11 miejsce, chociaż podchodząc do sprawy czysto formalnie, to rzeczywiście powinien być 3-4 miejsca wyżej.
Graczowa wywaliłem "na zbity pysk" po kompromitacji z Rodriguezem. On przegrał 2 z 3 ostatnich walk, a właściwie to przegrał wszystkie 3, bo jego wygrana z Erdeiem to był gruby przekręt.
Cleverly dla mnie jest półciężkim, bo w cruiser nie stoczył jeszcze żadnej walki, a dopiero zapowiedział, że stoczy. Jak stoczy, to go przeniosę do cruiser. A Boxrec jest bardzo niekonsekwentny w tych sprawach, bo jednych bokserów przenosi tylko na podstawie ich ustnych deklaracji, a innych nie przenosi wcale pomimo tego, że stoczyli w nowej wadze już po 2 walki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsi bokserzy wagi półciężkiej - Hugo - 19-12-2013 09:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości