Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
03-06-2016, 09:32 AM
Post: #689
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja na pewno w tańszy sprzęt zainwestuję. Maksymalnie w taki.
http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-o...35555.html

Ile ćwiczę na orbitreku? 10 minut na rozgrzewce, potem godzinka treningu siłowego i na koniec 20-25 minut jeszcze raz. Raz na 2-3 tygodnie robię sobie taki maraton, ponad 1h na orbitreku, ale to jak zjem coś niezdrowego czy wypiję jakieś alko w sporej ilości, co mi się rzadko zdarza.

Jeśli zaś chodzi o dietę, to nie mam pojęcia jak ją nazwać Wink Po prostu, poszedłem do dietetyka, rozpisała mi plan żywieniowy, co powinno się jeść rano, w południe i wieczorem, aby spożywać mniejszą ilość kalorii, a jednocześnie nie chodzić głodnym i zaopatrzyć organizm we wszystkie potrzebne składniki, aby z kolei nie było anemii. I to na razie faktycznie działa, choć przyznam się szczerze, że nie trzymam się jej ostatnio jakoś mega restrykcyjnie, ale i tak jest dobrze.
Ogólnie, jeśli miałbym nakreślić przykład to tak:
- śniadanie - bułka z wędliną + kawa, którą najczęściej odpuszczam, bo raz, że jej zwyczajnie nie lubię, dwa - jak rzadko się pije kawę to działa mega pobudzająca, jest idealna, jak trzeba się szybko rozbudzić, albo zarwać nockę na boksy, jest idealna
- drugie śniadanie - jakiś owoc, ja najczęściej wybieram banana, choć ten ma najwięcej kalorii
- obiad - duży, gotuję sobie zawsze w niedzielę jedzenie na cały tydzień. Mięso to oczywiście kurczak, ale nie mam licznika porcji, jem tyle, żeby się najeść. Do tego jakaś zupka z warzyw lub same warzywa - jakaś sałatka
- podwieczorek - jogurt naturalny lub kisiel
- kolacja - najczęściej są to 2 jajka + 2 pomidory, można usmażyć jakiegoś omleta, zrobić sobie sałatkę z tuńczykiem, ale trochę za dużo roboty przy tym, a jak się teraz czasu nie ma, to wybiera się najprostszą wersję kolacji.

Takie 5 posiłków powoduje, że naprawdę nie odczuwam głodu i w sumie nie wyobrażam sobie powrotu do starego trybu życia, bo jak wspominałem, zwyczajnie mi te rzeczy nie smakują, są za tłuste. Dam sobie jeszcze szansę z uwielbianym przez siebie kebabem, ale obiecałem sobie, że dopiero wtedy jak na wadze będą widniały jedynie 2 cyfry.

Pracy przy tym sporo, ale naprawdę polecam, bo człowiek ma zupełnie inne samopoczucie. Przede mną jeszcze i tak długa droga, ale jakoś mam pewność, że mi się uda.

Tak to dokładnie u mnie wygląda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 03-06-2016 09:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości