Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-06-2016, 09:34 PM
Post: #686
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Gogolius
Z bieganiem mam problem, właśnie przez te problemy zdrowotne. Nie będę opisywał wszystkiego dokładnie, zwyczajnie czuję ból podczas biegania. Na orbitreku mogę ćwiczyć ile się da.

Zaczynałem od 134.6 kg. w gaciach, dzisiaj w spoconych portkach i bluzce było dokładnie 117.5.

fext
Dokładnie, jak mówi @Gogolius. Większość tanich orbitreków jest do 120 kg, jak ważyłem over 130 kg., po prostu by nie wytrzymały, dlatego o tym wspomniałem Smile

Ależ ja zdaję sobie sprawę, że będzie ciężej! Smile Nie załamuje mnie to w żadnym stopniu. To jest oczywiste, nie ma się co bać, że jeśli w tydzień przybędzie mi kilogram to się załamię. Nic z tych rzeczy. Jestem tak zmotywowany i zwyczajnie nakręcony na wysiłek fizyczny (który zresztą zawsze lubiłem, a przez względy zdrowotne, myślałem, że mało mogę), że nie zaprzestanę tego. Zwyczajnie to polubiłem. Zdrowy tryb życia. Dodam tylko, że pewnego dnia skusiłem się na chińskie żarcie, które kiedyś uwielbiałem i żarłem codziennie. Co się okazało? Zawód, dramat, tłuszcz na całej mordzie, chyba z 1.5 l. cisowianki wypiłem, żeby to wyplenić, ale się nie dało. Nigdy więcej takiego gówna.

Trening i zmęczenie daje mi przyjemność. Moja nadwaga wynikała głównie z tego, że łudziłem się, że kiedyś będę w pełni zdrowy. W marcu zdecydowałem się pójść do lekarza, który powiedział wprost "to jest niemożliwe". Potrzebowałem takiej diagnozy, a nie pierdolenia w stylu (jest szansa, ja bym to wszystko wyleczył, ale nie mam odpowiedniego sprzętu). Ok, mam mocna psychikę (naprawdę), stwierdziłem spróbuję iść na siłownię. Zobaczymy na ile mnie stać. Co się okazało? Stać mnie na wszystko (obok bieżni). Straciłem dwa lata przez swoje głupie stereotypy, ot tyle.

Swoją drogą, moje marzenie to zrzucić do 100 kg (mam 1.81 cm wzrostu), zawsze lubiłem mieć trochę brzuszka. Ale rozumie się, że mieć brzuszek to nie to samo, co mieć wielke świńskie sadło Smile

Tak to wygląda, dziś się nieco najebałem, więc jutro muszę wjechać aeroby Big Grin

Jak myślicie, kupować ten orbitrek czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 02-06-2016 09:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości