Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-06-2016, 02:31 PM
Post: #682
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ogólnie to ten, wiem, że no..., ale pochwalę się Smile Jak pisałem kiedyś, miałem zamiar zrzucić parę kilogramów. Dziś mijają dwa miesiące treningów i diety (która notabene dla mnie nie jest już dietą, tylko normalnym trybem życia), - 18 kg. i ciśniemy dalej Smile Do CW jeszcze sporo brakuje, ale powoli pooowoooooooli... kto wie, może kiedyś. Póki co idzie znakomicie.

Ogólnie, co też się pochwalę, tłuszczu zrzuciłem prawie 25 kg. Trochę spaliłem, więcej przerobiłem na mięśnie, które już się powoli zarysowują, szczególnie na ręce. Aż szkoda, że za miesiąc przez 3 miesiące nie będę miał możliwości chodzenia na treningi, ale to może i dobrze.

Taki mój cel na te nieszczęsne wakacje to zachowanie tego trybu życia jaki mam i przede wszystkim utrzymanie wagi. Polecilibyście kupić na ten czas jakiś sprzęt do biegania? Mam tu na myśli głównie orbitrek, którego używam na siłowni. Mogę sobie już pozwolić zakup takiego do 120 kg. Big Grin, więc wcale jakoś drogo nie wychodzi.

Da się, naprawdę da się, nawet jeśli nie jest się w 100% sprawnym fizycznie. Trzeba tylko wszystko robić z głową i regularnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 02-06-2016 02:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości