Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
17-04-2016, 07:28 AM
Post: #665
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(16-04-2016 10:08 PM)BOKS napisał(a):  @KOXBOX

Dla mnie to i tak dużo. Big Grin Ja się super nie znam, ale chcę robić wszystko naturalnie. Smile Tak, że jak przestanę kiedyś ćwiczyć, to nie będę wyglądał jak skopany worek. Tongue
To się możesz nieco rozczarować. Sam trenowałem niemal bez przerw od 14 roku życia. Najpierw siłownia, potem sztuki walki wszelkie, biegi długodystansowe, regularne pływanie, jazda na rowerze i diabli wiedzą co jeszcze. Nigdy nie brałem żadnych wspomagaczy, jeśli nie liczyć kawy. Niczego. Żadnych kreatyn, białka, koktajli, tabletek... Nic a nic. Przez długi okres czasu figura jak u Marcosa Maidany z walki z Floydem. Tyle że potem dopadła mnie ciężka "choroba rzadka". Niemal rok na lekach, antybiotyki na przemian z chemioterapeutykami. Po zaleczeniu próby powrotu do treningów, ale wkrótce znów przerwa - pierwsze dziecko wymagało czasu...

A potem już poszło. Najpierw destrukcyjna ospa w "zaawansowanym" wieku, później drugie dziecka a na koniec skomplikowane złamanie ręki - znów osiem miesięcy pauzowania. W efekcie tego wszystkiego posiadane "naturalne" mięśnie wprawdzie nie zniknęły, jak dzieje się to z mięśniami wyhodowanymi na różnych miksturach, ale obrosły kilkudziesięcioma kilogramami słoniny, której nie powstydziłby się żaden rasowy knur. I z Maidany trenującego przekształciłem się w Maidanę teraźniejszego a waga zaczęła przekraczać setkę. Wygląd może nie skopanego worka, ale też beznadziejny. Próby zbicia tego trwają już od półtora roku i są naprawdę mordercze. Zaś konkluzja jest taka - jak przestaniesz ćwiczyć, to i tak będziesz wyglądał źle. Albo bardzo źle. Tyle że będziesz trochę silniejszy i z trochę (ale niewiele) lepszą kondycją od innych niećwiczących Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - fext - 17-04-2016 07:28 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości