Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
04-04-2016, 11:16 PM
Post: #647
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
fext
Dzięki za radę, każda jest dla mnie cenna i postaram się na pewno wybrać coś dla siebie Wink

Nie rozpisując się za bardzo. U mnie jest problem z ruchem. Nie będę wchodził w szczegóły, jednak cierpię od dzieciaka na schorzenie urologiczne, z którego, jak się okazało 1.5 tygodnia temu, nigdy się całkowicie nie wyleczę. Większy wysiłek fizyczny jest póki co wykluczony, może po wakacyjnej operacji sytuacja nieco się poprawi. Klub bokserski to jest dobry pomysł, jednak zastanawiam się, czy w ogóle mnie wpuszczą tam, skoro nie jestem w pełni sprawny fizycznie. Na pewno zapukam też w tym tygodniu na jakąś siłownię i zobaczę na co mnie stać w obecnej dyspozycji i na jakie obciążenia mogę sobie pozwolić.

Z tą "słabą psychiką" również bym nie przesadzał. Może to tak zabrzmiało z powyższego postu, ale to dotyczyło głównie jedzenia, gdzie np. ciężko jest mi sobie odmówić kebaba. Poza tym nie jestem podatny na żadne nałogi, swoje wypaliłem, wypiłem i mnie w ogóle nie ciągnie. No i druga sprawa, że jednak pomimo pewniej, jakby to nazwać, ułomności, żyję sobie normalnie, studiuję, odbywam praktyki, nieraz pracuję, kiedyś realizowałem się trochę dziennikarsko, więc w sumie z tą głową nie jest chyba tak źle Angel

Aha, no i nigdy się nie skarżę. Nienawidzę marudzenia, jak coś boli czy coś nie idzie, to trzeba zacisnąć zęby i do przodu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - kubala1122331 - 04-04-2016 11:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości