Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
03-12-2014, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 07:50 PM przez BMH.)
Post: #576
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(03-12-2014 07:39 PM)BESTIA napisał(a):  Sprostujmy wszystko. Nie wierze w przyrosty większe niż 2 kg mięśnia w miesiąc na "sucho" i to początkujących.Może pójdzie z 5-6 kg, ale ile z tego będzie mięśni to inna sprawa.Budowanie mięśni to proces długotrwały i gdyby istniały super wspomagacze to po mieście chodziłyby same koksy, a tak nie jest, zobaczyć super odtłuszczoną sylwetkę powiedzmy 90 kg to rzadkość.

To mozesz miec racje. Ja sie na tym az tak nie dobrze znam jak Ty, ale dopiero teraz zwrocilem uwage, ze piszesz o treningu na sucho.
Druga sprawa, nie piszesz o samym tyciu, ale budowaniu-chyba-czystych mesni, a nie sadla, a po megace robi sie z Ciebie zalane bydle.
Ja piszac o 15 kg w dwa miesiace bylem na mega pompie, a dodatkowo pilem to cholerne mleczko.

Jak odstawilem mleczko, to w miesiac czasu schudlem jakies +/-5kg, i zrzucilem z brzucha ile sie tylko dalo. Nie wiem jak tu na forum wrzucic fote, bo mam ze dwie takie foty zrobione kilka tyg po tym, jak odstawilem megace.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BMH - 03-12-2014 07:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości