Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-12-2014, 12:08 PM
Post: #542
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
To nie miało się do jego wiedzy bo ta jest na poziomie nowa zakłada>google>szukaj w google, po prostu byłem ciekawy jaką sylwetkę zbudował na tych swoich cud dietach i masówkach. Zawsze na tym forum jest ekspertem #1 więc byłem po prostu ciekawy. Jednak moim zdaniem im ktoś lepiej wygląda tym ma po prostu większą wiedzę na ten temat, to chyba logiczne. Jeżeli ktoś nie potrafi zastosować teorii w praktyce to ta jego teorie jest po prostu wyssana z palca, nie sprawdzona. Myślisz, że najlepsi vlogerzy kulturystyczni przed odpowiadaniem na pytania fanów najpierw czepią wiedzę z google? o tuż nie, odpowiadają na podstawie własnych doświadczeń. A z tego co wiem BESTIA nie ma zbyt wiele doświadczenia a wymądrza się jak forumkowy Michał Karmowski, dla mnie to trochę żałosne. Najlepsze jest też to, że bestia zarzuca jakiś skrót a Joker zamiast sprawdzić w google to czeka na odpowiedź BESTII, który nie zrobi nic innego jak odpisze definicje z jakiś stronek kulturystycznych tylko ubierze to w swoje słowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 02-12-2014 12:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości