Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
01-12-2014, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 08:47 PM przez BESTIA.)
Post: #523
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
To metoda dość hardcorowa.
W VLCD chodzi o wysoka podaż białka 250-300g, tłuszcze 50-70 g, węgle strawne jak najmniej nawet pod 0, jedynie akceptowane są te z owoców i warzyw. BCAA, witaminy, kofeina, guarana jak najbardziej się przydadzą, co tydzien lub dwa ładowanie jesz o opór od rana do wieczora. Cardio, HITT nie robimy, bo nie ma potrzeby, co do treningu to polecam kompleksy sztangowe.

(01-12-2014 08:42 PM)RedHawk napisał(a):  @BESTIA
WTF? przecież napisał wyraźnie, że chce zgubić tkankę tłuszczową jednocześnie nie tracąc za bardzo przy tym masy mięśniowej? dieta, która BARDZO ogranicza spożyte kalorie ma mu w tym pomóc? taki jesteś znawca czy po raz kolejny chciałeś zabłysnąć jakimiś ładnymi skrócikami? widzę, że jesteś ekspertem w tym jak łatwo nabawić się efektu jojo lub katabolizmu. W ogóle BESTIA, udzielasz się w tym temacie najczęściej, czekam na jakieś zdjęcie Twoich efektów pracy.

@Joker
Nie da się schudnąć 8 kg w miesiąc nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Jaką byś dietę nie zastosował, jakich sterydów byś nie użył (pomijam fakt, że branie tego typu substancji może skończyć się tragicznie i jest po prostu idiotycznym pomysłem). Ewentualnie możesz się odwadniać czyli zacząć pić kilka litrów wody dziennie przez 2-3 tygodnie a potem obcinać podaż wody z każdym dniem... oprócz tego dieta, treningi cardio i tyle ile zdążysz schudnąć tyle schudniesz. Ile Ty masz lat?

Bo katabolizm, bo ufo, bo kosmici, bo się nie, da bo coś tam. Poczytaj o VLCD, ja widziałem już świetnie wysuszone sylwetki i braki spadków masy. Joz o tym pisałem, nie będę wklejał swoich zdjęć.

Jak wchodzisz na diete low carb to, w pierwszym tygodniu spada 4 kg gliko i wody, wiec nie mówi mi, że się nie da.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 01-12-2014 08:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości