Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
21-09-2014, 12:03 PM
Post: #477
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(21-09-2014 11:57 AM)RedHawk napisał(a):  @saliman1
Fajny artykuł, tylko, że dotyczy on odchudzania i w większości tez jest użyte słowo ''prawdopodobnie'' , ''nie musi'' itd. Wiadomo, każdy organizm jest inny. Dla jednego 5 posiłków to będzie dużo a dla innego dwa porządne wystarczą. Sposobów na odchudzanie jest na prawdę sporo, przecież jeżeli będziemy jeść 1 posiłek to też schudniemy, tylko po co niszczyć swój organizm w taki sposób narażając się na efekt jojo. Taki Kostecki schudł pijąc przez bodaj tydzień tylko przygotowaną wodę. Karmowski nie jest zwolennikiem żadnych kombinacji typu IF, czy carb'nate. On jest gościem starej daty i trzyma się starych sprawdzonych sposobów.

Na tej stronie widziałem kiedyś artykuł bardziej na temat, ale nie znalazłem go to wkleiłem chociaż ten. To nie chodzi tylko o odchudzanie. 5 posiłków dziennie to na "masie" optymalne rozwiązanie, ale jak ktoś może tyle samo zjeść w 3-4 posiłkach to nie widzę powodu, żeby naciskać na tą piątkę. Też nie jestem zwolennikiem IF (może dawać efekty, ale nie ma potrzeby katować organizmu głodówkami), ale liczba posiłków to żaden dominujący czynnik, a tylko kwestia wygody.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - saliman1 - 21-09-2014 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości