Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
11-04-2014, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 03:14 PM przez Krzych.)
Post: #322
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja ostatnio schudłem 8 kg prawie nie tracąc mięśni, w 2 miesiące zmniejszyłem tkankę tłuszczową z 20,4% na 12,4%. Mięśni straciłem trochę dopiero jak porzuciłem kompletnie siłownie i robiłem tylko i wyłącznie ciężkie treningi bokserskie. Nigdy nie próbowałem zwiększyć masy a często redukowałem więc mam w tym trochę doświadczenia, jestem też pod opieką dietetyka. Nie będę tutaj tego rozpisywał to jest 30 propozycji do każdego posiłku, mam to wszystko w paru PDF. Co prawda zdecydowana większość posiłków to posiłki wegetariańskie ale dietetyk nie pozwoliła mi od razu przejść na wegetarianizm i jeden jadłospis mam z rybami, musiałem kłamać, że je jemBig Grin Kaloryczność tam jest około 3000. Świetnie działa na redukcję masy. Gabaryty i wymiary mam takie jak Trout a spokojnie mógłbym zrobić te 140 lbs. I bynajmniej nie wyglądam jak Morales czyli jak chodzący trup. Przed tą dietą nigdy nie byłem w stanie zejść poniżej 70 kg nawet trenując tylko boks i mocno się starając. Teraz mam spokojnie 65, nawet 64,5 z rana. I nie spuchłem mimo dłuższej przerwy od treningów jak to zazwyczaj się działo niestety. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę podesłać PDF na maila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Krzych - 11-04-2014 03:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości