Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
27-02-2014, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 09:54 PM przez BMH.)
Post: #245
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Sander
Racja, ja tez to dalem do zrozumienia, ze lepszy trening w domu niz wcale. Jednak moim zdaniem, trening z kilku kilowymi hantlami, pompki, czy przysiady, to nie jest prawdziwy trening. No, chyba, ze ktos potrafi sie tak samemu skatowac, ze ledwo dyszy i zna co najmniej cztery rozne cwiczenia na dana partie miesni+ma odpowiedni sprzet i spore obciazenie, to moglbym to uznac. Ale generalnie taki trening silowy w domu przy minimum sprzetu, to traktuje tak, jak trening boksu opierajacy sie na worku i gruszce gdzies w garazu. Mozna powiedziec ide tluc na worek, ale z prawdziwym treningiem w klubie, to nie ma to nic wspolnego.Wink
To oczywscie tylko moja opinia, ktora dotyczy glownie mojego podejscia do takich treningow. Ja nigdy nie umialem samemu sie zmusic do wylanie siodmych potow w swoim pokoju. Co innego silka, znajomi, asekuracja i masa sprzetu. Zreszta zeby samemu cwiczyc, to tez trzeba miec jakas wiedze.. Dobrze cwiczyc cokolwiek, ale tez trzeba znac jakies podstawy. Technika jest bardzo wazna przy cwiczeniu. Lepiej wziac na bicka 15 kilo, i robic powoli i poprawnie technicznie, niz zlapac 30 i "gibac sie jak pie*dolony rezus", byleby podniesc, a wlasciwie zarzucic.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BMH - 27-02-2014 09:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości