Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
26-02-2014, 01:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 03:06 AM przez Splint3rPL.)
Post: #222
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Widzę, że jest tu kilka osób, które trochę się bawią w pompowanie bicka, więc mam nadzieję, że mi pomożecie : ).
Od początku lutego chodzę na siłownię (3 razy w tygodniu) i robię trening obwodowy. Mam już rozpisaną dietę na przyrost masy, zestaw ćwiczeń i od marca ruszam z konkretniejszym treningiem. Do tej pory nie przywiązywałem większej wagi do tego co jem (po prostu w miarę możliwości unikałem słodyczy). Znacie jakieś przepisy na smaczne, łatwe do przygotowania posiłki na taką dietę? Albo strony internetowe, gdzie znajdę takie przepisy (szukałem i nic nie znalazłem).
Mam rozpiskę ile powinienem w danym posiłku spożyć białka, tłuszczu, węglowodanów itd. Mam też listę produktów zawierających te składniki. Ale ponieważ nigdy tak naprawdę nie gotowałem, trudno mi coś sensownego z tej listy złożyć. A nie chciałbym jeść posiłków typu:
jem 150g gotowanego kurczaka, popijam to połową łyżki oliwy z oliwek, następnie przegryzam to trzema brukselkami i kończę serkiem wiejskim. Rozumiecie o co mi chodzi. Trzeba to wszystko jakoś połączyć w całość : ).
PS. Czy można w ogóle spożywać jakiekolwiek pieczywo? Razowe, dietetyczne (takie chrupiące)? 3 Posiłki w ciągu dnia będę musiał jeść na uczelni, więc wygodniej by było jakbym mógł sobie chociaż raz wszamać np. kanapkę z jakąś chudą szynką, albo serkiem topionym (te dodatki już mam w rozpisce).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Splint3rPL - 26-02-2014 01:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości