Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 07:46 PM przez KrychuTMT.)
Post: #189
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Akurat co redukcji to panowie prawda stoi po środku , można jeść/kombinować ze smaczną szamą własnej roboty tak jak powiedział Crumb , wystarczy uważać na dzienne zapotrzebowanie ( oczywiście z uciętymi kaloriami).
Co do aerobów/interwałów , wiadomo że z nimi jest o wiele łatwiej o zgubienie fatu , jednak bez tego też się da . Zajmuje to dużo więcej czasu , jednak jest możliwe.
Za przeproszeniem ch*j w to czy ktoś jest mezo/ekto/endo/srekto kur*a tak na prawdę ciężką pracą da się wszystko osiągnąć , nie ważne jaki typ budowy posiadasz.
@Roy
Nigga , wyluzuj to tylko forumek , ze mną możesz podyskutować , ja Ciebie nie "pojade" Big Grin

@Crumb
Też o tym słyszałem , jednak sądzę ,że powinno ćwiczyć się całe ciało . Może to autosugestia ,ale od kiedy "dbam" o nogi to moja sylwetka u "góry" także się poprawia.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 02-10-2013 07:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości