Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 02:51 PM przez Crumb.)
Post: #176
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Okej. Umierałem ze śmiechu jak czytałem Twoją wypowiedź i tylko przkeonałem się, że moaj wiedza przewyższa Twoją dwukrotnie(co najmniej)
LUDZIE!! Nie czytajcie tego co on pisze, błagam bo jeszcze utrwali wam się to niechcący w głowie i będziecie gadali ludziom głupoty.
Jak na tym sfd tacy specjaliście jak Ty są to ja dziękuję...

Okej. Zaczynamy.
TO CO POWODUJE, ŻE PALIMY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ to nie ćwiczenia aerobowe a a DEFICYT KALORYCZNY.
Aeroby to jedyna taka mała "pomoc" w tym aby zwiększyć wydatek energetyczny czyli zwiększyć ten DEFICYT KALORYCZNY!!
Czyli jak to się przedstawia panowie? Już wam mówię.
Dajmy na to, że mamy zapotrzebowanie kaloryczne 2000 (dwa tysiace) na dzień.
No i jeśli zjemy kalorii na tyle dużo, że wykroczymy dajmy na to o jakieś 400 to PRZYTYJEMY!! Jeśli poniżej to SCHUDNIEMY. Nie ważne czy będziemy biegać czy nie. Schudniemy. Po co są WEDŁUG MNIE AEROBY?
Według mnie nie biorąc pod uwagę "zdrowia i kondycji" a biorąc pod uwagę sam fakt zredukowania tkanki tłuszczowej to Dajmy na to, że Danego dnia ZJEDLIŚMY 2300 kalorii. Mając zapotrzebowanie 2000 wiemy, że przytyjemy. Co teraz? Ale lipa - przytyjęSad
ALE NA RATUNEK PRZYCHODZĄ AEROBY. Skoro zjadłem 2300 kalorii to zrobię coś ABY SPALIĆ 500 kalorii.
No więc biegam. Spaliłem 500 kalorii. A to znaczy, że danego dnia spożyłem 1800 kalorii - cyzli schudłemSmile
ALE JA ZAMIAST BIEGAĆ I SIĘ MĘCZYĆ to nigdy nie przekraczałem swojego zapotrzebowania i ZAWSZE , KAŻDEGO DNIA byłem na DEFICYCIE. A Taki RoyJones Jr jadł jak świnia, biegał i nie chudł i potem się dziwił, że nawet aeroby na niego nie działają;p
HAHAHAH rozwaliło mnie to, że on myśli, że bez aerobow człowiek nie jest w stanie schudnać. Nigdy nie widziałeś bardzo chudej osoby dlatego, ze bardzo mało je? Nie słyszałeś nigdy o anoreksji? Widziałeś u anorektyków gram tłuszczy choćby? Myślisz, że każdy z nich godzinami biega? większość anorektyków nie ma w ogóle energii żeby jakiekolwiek wykonywać aeroby typie ty...
Masakra hahaha;d Okej, olejmy ten temat bo to już wyjaśniłem. Chyba nie muszę dłuzej tłumaczyć, że najważniejsza jest dieta i DEFICYT kaloryczny.
Kalorie spala się siedząc, stojąc, chodąc czy mówiąc. Tak samo spalają się przy bieganiu tyle, że spala się ich WIĘCEJ.
Ale ja zamiast biegać wolę tych kalorii zjeść mniej w ciągu dnia.
To wszystko. Studiuję dietetyke i naprawdę WIEM TO i żaden RoyJonesJr nie wmówi mi, że TRZEBA WYKONYWAĆ AEROBY bo to najśmieszniejsza rzecz jaką w życiu czytałem. Chociaż wiedziałem to już zanim zacząłem studiować i myślałem, że ten RoyJoensJr coś jednak wie ale tak się zbłaźnił tym co napisał, że nawet nie mam ochoty mu odpowiadać na kolejne jakieś jego bezsensowne argumenty.

Okej - druga sprawa, ze RoyJonesJr UWAŻA, że co 2-3 dni powinno się ucinać kalorie;p
Nie wiem kto mu powiedział, że co 2-3 dni i skąd to wziął ale RACJĘ MIAŁ, że stopniowo rzeczywiscie trzeba kalorie ucinać.
Jest to zależne od organizmu jednak i kalorii jakie ustaliłeś sobie na samym począktu odchudzania.
Rzeczywiście wraz z utratą wagi SPADA NASZE ZAPOTRZEBOWANIE. Ważąc 90 kg nasze zapotrzebowanie wynosi 3000 kalorii ale chudnąc 2 kg nasze zapotrzebowanie wynosi będzie wynosiło już jakieś 2940 a więc patrzymy na spadki wagi i wraz ze spadkiem wagi obiżamy ilość kalorii spożywanych w ciągu dnia. A jeśli to nie pomoże to znaczy, że musimy obniżyć jeszcze bardziej ilosć spożywanych kalorii.

Okej i ostatnia TRZECIA SPRAWA.
Ja jedząc swoje dwa kebaby zjadałem 120 gram białka, Spożywając przy tym 387 kalorii z dwóch tortilli (120gr) oraz 605 kalorii z kurczaka(0,5 kg). Sos czosnkowy 80-100 kalorii (na oko) i warzywa bardzo mało kaloryczne też jakieś 100 kalorii co daję tak jak dobrze pamiętałem właśnie wspomniane przeze mnie 1200 kalorii.
Już Ci mówię RoyJonesJr ile zjadła kalorii pani ze zdjęcia spożywając 50 hamburgerów co daje nam 12750,00 kalorii według tabele-kalorii.pl

Jeśli uważasz, że bez aerobów człowiek nie jest w stanie schudnać to już w ogóle naprawdę nigdy się do Ciebie nie będę zwracał. Po prostu chciałem wyjaśnić sprawę użytkownikom zanim jeszcze by pomyśleli, że naprawdę tak jest. Już widzę jak 500-kilogramowe grubasy Ci, którzy nie mogą wstać z łóżka i nagle dzięki dietetykom i lekarzom chudną 250 kg to juz widzę jak oni biegają;p trzeba ich wynosić dźwigiem ale nie...!! RoyJonesJr uważa, że oni nie schudli dzięki DIECIE a dzięki temu, że BIEGALI !!Tongue
O szok;d

@Manstragelo
Dokładnie. Weług teorii RoyJonesJr jak zagłodzisz grubasa to on NIE SCHUDNIE;p
A wiesz dlazego dzieci w afryce są TAKIE CHUDE??
NIE DLATEGO, ŻE CIĄGLE są na deficycie kalorycznym a dlatego, ze chodzą na siłowni i na bieżni beigają;p 4 razy dziennie po 4 h bo dbają o sylwetkę;d TYLKO AEROBY!!

@RoyJonesJr
Błaźnisz się sam przed użytkownikami, nawet ja nie musiałem Cię błaźnić;p Nawet użytkownik bez specjalnej wiedzy jak przypsuzzam zadał Ci ironiczne pytanie czy zagłodzony grubas nie schudnie.;p
Masakra co się ośmiałem;d Ale Wy tam wiedze macie na sfdWink

Cytat:Dieta.. hmmm. Omijać wszystko co związane tłuszczem,białe pieczywo, potrawy smażone i pieczone i nie jeśc węglowodanów od godziny 18tej. Poleca sie zielone warzywa(ze względu na chrom po którym znika uczucie sytości) owoce, mięcho gotowane i pić dużo wody zamiast napoji słodkich

O MASAKRA!!! HAHAHAH TO JEDNA Z NAJŚMIESZNIEJSZYCH RZECZY JAKIE NAPISAŁEŚBig Grin Ważne, że ominą białe pieczywo i nie będą jedli piecoznych potraw to schudna co nieBig Grin? RAZOWE PIECZYWO JUŻ MOGĄ i to w nieograniczonych ilościach;d Mogą zjesć 10 kilogramów razowego chleba i schudną bez lipy bo ważne, że nie będzie to białe pieczywo??Big Grin Nie ważne, że ten chleb będzie miał z tego co już zoabczyłem ok. 22200,00 kaloriiBig Grin?
M-A-S-A-K-R-A
Na sfd polecają diety na OKO;d ahhaha
Pamiętajcie wszyscy, że nie ma czegoś takiego jak DIETA NA OKO!! KAŻDĄ KALORIĘ TRZEBA LICZYĆ i każdą wartość odżywczą taką jak białko, węglowodany i tłuszcze.
Nie jesć po 18... dobre;d Masz porady jak w tych gazetkach "pani domu"

NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ AŻ DOWALISZ KOLEJNE BREDNIEBig Grin Póki się nie odzywałeś to jeszcze miałem jakiś strach, że może moja wiedza rzeczywiscie jest troszkę mniejsza od Twojej? Ale NA CAŁE SZCZĘSCIE NAPISAŁEŚ TEŻ COŚ OD SIEBIE i wciąż jestem pod wrażeniem, że ty naprawdę łudziłeś się, że masz JAKĄKOLWIEK wiedzę;d
A Jeśli chodzi o wspomnianą przez Ciebie Colę ZEROto rzeczywiście można ją śmiało pić litramiSmile Gdyż kalorii ma zero jak sama nazwa wskazujeWink Wiem, że myślisz pewnie, że jak wypijesz puszke coli to przytyjesz ale niestetySad Muszę Cię rozczarować. nawet wypijajac wannę to nie przytyjeszSad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 02-10-2013 02:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości