Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
30-09-2013, 06:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 06:54 PM przez RedHawk.)
Post: #152
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
Nie no śmieje, jeszcze nic nie przytyłem, ale moje mięśnie stały się twardsze. Kilka razy machnę hantlami i już czuć pompę. Kreatyna to dobrze rzecz, biorę ją w połączeniu z białkiem i aminokwasami zawartymi w Stamina Boosterze, ale jak skończą mi się suple to kupuje u ruskich jakieś sterydy, bo bez sterydów to daleko nie zajedziem.

@BESTIA
Jem normalnie, ale wiesz też nie napycham się na siłę tłustymi rzeczami czy coś w tym stylu. Jem normalnie, ale w miarę zdrowo. Mama dla mnie osobno kuczaków z ryżem gotować nie beje Big Grin ogólnie moje ciało jest trochę dziwne... dziwne na moją korzyść bo tak na prawdę nie ćwicząc np. pleców mam je w miarę dobrze zbudowane (może podeślę zdjęcie jak trza będzie) , nad bicepsem też nigdy za bardzo nie pracowałem a mam większy niż reszta moich rówieśników no i w dodatku nie mam problemów z tyciem, dlatego też martwiłem się, że kreatyna może mnie zalać co szybko obalił Crumb. Moim największym utrapieniem są odstające suty, dlatego też najbardziej skupiam się na klatce piersiowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 30-09-2013 06:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości