Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
30-09-2013, 10:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 10:05 AM przez BMH.)
Post: #133
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Poczytalem temat od poczatku i widze, ze jest ostrrrrrroooooooo.Big Grin

Co do tych wszystkich treningow, to pierwsza sprawa to odpowiednie i reguralne odzywianie. Jak ktos nie wie jak rozpisac sobie diete, to proponuje pogadac z instruktorem z silowni i po klopocie. Tematu odzywek, roznego rodzaju wspomagaczy, to nawet nie poruszam, bo tu mozna calymi tygodniami dyskutowac co komu bardziej pomaga, a co mniej-to w wielu przypadkach jest juz sprawa indywidualna. Jeden lepsze efekty bedzie mial po produkcie X, a drugi po Y... kazdy organizm jest inny, tu nie ma jednego zlotego srodka. Bardzo wazna jest tez sama genetyka, jak ktos nie ma predyspozycji do "rosniecia", to zeby jadl 3x tyle i cwiczyl 5x wiecej co ktos lepiej uwarunkowany, moze nie zrobic nawet polowy efektow. Ja juz zaczynam sie pomalu sypac... bole stawow mam tak silne, ze trening dwa/trzy razy na tydzien(naturalnie wspomagajac sie proszkami przeciwbolowymi) to w moim przypadku max. Generalnie, teraz to nie cwicze nic, mialem drutowanego palca, najprawdopodoniej po wyjeciu druta juz nie bedzie nigdy w 100% sprawny, wiec od miecha jestem "nieskazony" treningiem.Sad

RedHawk(Wow...od kiedy to jest podjarka Haye? Gdzie Tomasz?)
To nie Ty kiedys pisales na forum, ze miales 40 w lapie?Smile Moze cos zle pamietam, to sorry.

Poczytalem temat od poczatku i widze, ze jest ostrrrrrroooooooo.Big Grin

Co do tych wszystkich treningow, to pierwsza sprawa to odpowiednie i reguralne odzywianie. Jak ktos nie wie jak rozpisac sobie diete, to proponuje pogadac

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BMH - 30-09-2013 10:03 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości