Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
29-09-2013, 11:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2013 11:56 PM przez Crumb.)
Post: #129
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Monohydrat jest nazywany królową kreatyn i to własciwie jeden z nielicznych suplementów który został dzięsiątko razy przebadany i sa na to naukwoe dowody, że jest niesmaowicie skuteczny jeśli chodzi o budowanie masy mięśńiowej i wytryzmałości. Na rynku jest kilka rodzajów kreatyny jednak każda kreatyna ma za zadanie zrobić to samo. Inne kreatyny mogą dawać albo takie same efekty albo GORSZE. Nie będzie lepszej kreatyny, która da lepsze efekty.
U ludzi występuje różny poziom nasycenia kreatyną, niektórzy mogą posiadać maksymalne nasycenie i nawet kreatyna nic nie pomoże bo już bardziej jak 100% nie nasyci człowieka.
Inna sprawa to, że kreatynę można brać CIĄGLE. CAŁY CZAS. Ona będzie działała cały czas tak samo a więc można brać ją cały rok bez przerwy. Mówi się, że nie wolno bo organizm przyzwyczai się do niej i przestanie produkować własną albo przestanie działać. TO NIE PRAWDA. To zwykły mit wymyślony przez kogoś typu RoyJonesJr, który pisze swoje bzdety na sfd.pl i stara się poprawiać innych posiadając wiedzę "koksów" z własnej siłki.
Można kupić NAJTAŃSZĄ kreatynę taką jak monohydrat i ładować 5 gr dziennie gdyż większej ilości organizm nie jest w stanie przyjąć i są SAME PLUSY gdyż:
1)Właśnie kupiłeś najtańszą kreatynę, która zadziała TAK SAMO lub LEPIEJ niż najdroższy jakiś stack kreatynowy.
2)Dzięki wiedzy o 5 gr jakie jest w stanie przyjać Twój organizm jesteś w stanie zaoszczędzić więcej kreatyny dzięki czemu starczy CI na dłużej a skoro dłużej będziesz miał poziom nasycenia kreatyną w organiźmie blisko MAXIMUM to i efekty będą lepsze. Dłuższy cykl.
Tyle. Smile
Ja tego nie wymyśliłem. Było na to mnóstwo badań, takie zdanie ma każdy zawodowy kulturysta i badacz, który badał sprawę.
Inne zdanie może mieć tylko RoyJonesJr i ekipa 13-latków kłócących się razem z nim pod tym samym tematem;p

Nie mogę się doczekać wypowiedzi RoyJonesJr aż coś dowali na ten temat;d
Mogę się spodziewać, że wypowiedź będzie wygladała mniej więcej tak "ALE JAK TO!! MONOHYDRAT NIE MOZE TAK SAMO DZIALAC BO PRZECIEŻ JEST TANI A POZA TYM NIE KOPIE MNIE NA TRENINGU A W OGÓLE TO JA JADŁEM HORSE POWERA A JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE TO W OGÓLE MA SIE POWERA NA SIŁCE PO TYM I W DODATKU KOŃSKĄ SIŁĘ!! W DODATKU PRZECIEŻ IM WIĘCEJ KREATYNY WEZME TYM LEPIEJ DZIAŁA BO PRZECIEŻ WIADOMO, ŻE JAK WEZME WIĘCEJ TO JESZCZE WIECEJ SIŁY I POWERA"
hahah;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 29-09-2013 11:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości