Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
24-09-2013, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 07:04 PM przez Crumb.)
Post: #84
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr
Hahahah o jezuuu;d normalnie jakbym Cie miał pod ręką teraz to bym Ci lewego prostego przywalił, bez jaj<lol2>
O ILE MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ Z TOBĄ, że nie przestrzegałeś diety;d tylko miałeś dietę na OKO!! MOgę się założyć o stoo tysięcy ale teraz i tak CI głupio będzie przyznać przed forumowiczami;p
A nawet jeśli przestrzegałeś i nawet liczyłeś to nigdy nie próbowałeś ani zmian w treningu ani nie próbowałeś podwyższyć kalorii;d
Sterydów nigdy nie brałem oczywiście. Zresztą... na Yt jest pare filmików z transormacją 2 letnią po sterydach i niech te filmiki będą porównaniem jak to jest trenować ze sterydami a bez nich;p
Ahhh... magistrem dietetyki:)
Nie wiem co świat nosi na swojej ziemi a czego nie ale wiem, że świat nosi ludzi którzy potrafili osiągnąć coś co kiedyś wydawało się NIEOSIĄGALNE. Na przykład harkorowy Koksu 64 cm w obwodzie ręki. 100 lat temu powiedzieliby, że to niemożliwe.
Zresztą... jeśli dla Ciebie encyklopedią wiedzy jest SFD gdzie wypowiadają się debile po 13 lat to powodzenia;)
Poczytaj artykuły prawdziwych kulturystów i dietetyków. Przeczytasz to samo co ja CI napisałem:) Tylko, że w naukwoej wersji.

@AdamekFightPl
Wszystkie odżywki to ściemy. Po prostu chcą sobie zarobić na ludziach, którzy posiadają słabą wiedzę na ten temat.
Tylko kreatyna nie jest ściemą i ją zażywam/zażywałem.
Ja biorę białko, błonnik i kreatynę. To w zupełności wystarcza. Najzwyklejsza monohydrat.

RoyJonesJr oczywiscie hejtuje ale dowodów żadnych nie przytoczy;p typowy forumowy spinacz, który coś usłyszał na SFD i bredzi o kurczaku, ryżu i sterydach;d Oczywiscie nigdy nic nie sprawdzając na sobie;p tyle co mu napisali coś 13 letni kulturyści;d

Ale wybaczam mu bo pamietam, że kiedyś też opierałem się tylko na wiedzy z SFD i byłem przekonany o swojej racji;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 24-09-2013 07:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości