Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
23-09-2013, 12:20 AM
Post: #58
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr
Taaak ten z avatara to ja ale to akurat forma sprzed 2 miesięcy, teraz obwody są większe a poziom tkanki tłuszczowej bardzo podobny.

@Redhawk / KrychuTMT
Szczerze mówiąc to zrobiłem taką formę w jakieś 15 miesięcy ale kolejne 7 stałem w miejscu bo miałem małą wiedzę i nie wiedziałem co robić dalej aby rosnąć. Sterydów nigdy nie chciałem tknąć więc to też nie był sposób. Przez te kolejen 7 miesięcy stałem w miejscu jeśli chodzi o wagę i obwody ale za to wciąż przeciążałem krzyż. W końcu nie mogłem wstać z łóżka z bólu. Pojechałem na pogotowie i lekarz zabronił siłowni i w ogóle sportu na 2 lata... Przepisał mi zastrzyki i kiedy ból ustał to miesiąc później już wróciłem na siłownię;p Na jakieś 3 miesiące i znów nie mogłem wstać z łóżka. Parę tabletek "opokan" i przerwa na ponad ROK.
Po ponad roku obiecałem sobie, że zrobię formę życia i właśnie teraz jestem w trakcie budowania tej formy życia ale prawdopodobnie po raz kolejny będę musiał pożegnać się z siłownią na dłuzszy czas co jest dla mnie cholernie dołujące. Ból krzyża znów powraca.
Jeśli ktoś jest ciekawy skąd się w ogóle wziął to odpowiem, że dźwigałem ogromne ciężary ignorując przy okazji poprawność wykonywania cwiczen. Teraz nawet gdy wykonuję ćwiczenia bardzo poprawnie technicznie nawet nie specjalnie dużymi ciężarami to krzyż i tak boli.
Gdyby nie ten krzyż to z moja wiedzą na temat siłowni na prawdę zrobiłbym genialną formę. Chociaż jak zdrowie pozwoli to na przyszłe wakacje bardzo chcę zrobić formę żcyia i wystąpić w zawodach kulturystycznych. Wtedy na pewno pochwalę się Wam zdjęciami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 23-09-2013 12:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości