Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 07:17 PM
Post: #17
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Nie ma tutaj niczego trudnego , staraj się przestrzegać 2 g białka/ kg ciała , 1g fatu/1kg ciała i węgli od 5-8g/1kg ciała(to na masę) . A i na noc najlepiej wszamać jakiś twaróg , serek wiejski lub coś podobnego najlepiej 45 minut przed snem aby zatrzymać katabolizm nocny. Ja diety nie układam ,staram się przestrzegać w/w proporcji i jest dobrze Wink. Co do treningu codziennie to zły pomysł ,będziesz przemęczony i mięśnie rosną własnie w trakcie odpoczynku . Optymalna ilość treningów to 3-4
Śmieszna sytuacja z tym typkiem , czasem ludzie mnie zaskakują ..

@Bestia
Tak generalnie póki zaliczasz progress to nie musisz brać wspomagaczy , ogólnie białka,carbo uważam za zbędne , wszystko można doładować z "normalnych produktów" . Co do początkujących i supli masz 100% racji , ja póki co nawet nie myślę o kreatynie , na następną zimę Wink

@Sander
Może ma po prostu dobre predyspozycje do bicepsa i może być nieproporcjonalny do reszty ciała , każdy ma swoje "coś"

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 19-09-2013 07:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości