Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 06:14 PM przez BESTIA.)
Post: #15
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
"Moja przygoda z siłownią jest trochę skomplikowana... dwa lata temu na wakacjach chodziłem na siłownię jak zapaleniec, codziennie, w roku szkolnym niestety nie miałem czasu żeby chodzić... ale na tych wakacjach znowu zacząłem uczęszczać na siłownię bardzo często właściwie to codziennie"

RedHawk
Z rok temu pisałeś że masz 40 w łapie, wtedy pomyślałem że jesteś zapalonym kulturystą, a ty taki krótki staż masz.Musisz mieć super predyspozycje.
Codzienny trening przy dzisiejszym tempie życia to trochę przesada, przemęczasz organizm a przez to minimalizujesz efektyWink.


Trochę śmieszą mnie typy co na pierwszy trening już biorą wspomagacze typu kreatyna itp.Organizm szybko się przyzwyczaja do takich supli i po czasie mają one coraz słabsze działanie i sięgamy po mocniejsze i mocniejsze.Ja trenuje już 1,5 roku zacząłem podobnie jak RedHawk, tylko nie przestałem i trenuję dalej i dopiero teraz pomyślę o jakieś kreatynie ale to na zimę dopieroTongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 19-09-2013 06:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości