Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 02:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 02:49 PM przez KrychuTMT.)
Post: #13
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr

Regularnie czytam , pobieram stamtąd wiedzę na temat treningu , jednak uważam ,że nie mam zbyt dużej wiedzy aby tam się udzielać, ćwiczę raptem parę miesięcy.


@Sander
Jakby to ująć , taka robota to bardzo dobry sposób na rozwinięcie siły !

@kubala
Super pomysł ! Liczy się chęć i samozaparcie , żadne odżywki, sprzęcik tego zastąpią

@RedHawk

Tak trzymać , pamiętaj o diecie i regeneracji to podstawa Wink

@Error

Pod SW FBW jest idealny jako trening uzupełniający , chociaż sam stosuje SPLIT (uważam ,że daje lepsze przyrosty siły i masy)


Co do mojej siłowni to zaczynałem ćwiczyć w domu , niestety nie miałem miejsca na ławeczkę i z klata była trochę lipa:x. Od 2 miesięcy mam siłownie w piwnicy i już jest pięknie , siłaczem nie jestem bo byłem chucherkiem kiedy zaczynałem Sad (hehe po ostrej redukcji 20 kilo w 2-3 miesiące) . Obecnie ważę około 75 kg przy 180 wzrostu,czyli okolo 14 kg w 10 miesiecy (odstawiłem bieganie) , nie ma lipy , HARD WORK& DEDICATION .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 19-09-2013 02:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości