Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devon Alexander vs Lucas Martin Matthysse (25.06.2011)
22-08-2013, 12:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2013 12:10 PM przez BESTIA.)
Post: #8
RE: Devon Alexander vs Lucas Martin Matthysse (25.06.2011)
Alexander vs Matthysse
1.10-10
Trudna runda do punktowania, mało celnych ciosów, Matthysse aktywniejszy Alexander lepsza obrona.Kompletnie nie zgodzę się że runda zdecydowanie dla Lucasa
2.10-9
Tak Devon powinien walczyć całą walkę, dużo ciosów prostych, unikać lin, kontrować Lucasa po unikach.
3.10-9
Minimalnie runda Devona, momentami nieuchwytny przy czym ładnie kontrował.
4.8-10
Początek dla Lucasa, z czasem gdy doszedł do siebie Devon zaczął przeważać.Za mało ciosów prostych Devona za dużo półdystansu.
5.10-9
Znów minimalnie Alexander, trafiał lepiej i częściej.
6.10-9
Runda Devona, więcej czystch ciosów większa aktywność.
7.9-10
Mało prawego prostego Devona, Lucas wchodził do półdystansu z wielką łatwością, a tam jest zdecydowanie groźniejszy.Alexander jakby opadł z sił.
8.9-10
Walka głównie w półdystansie gdzie silniejszy fizycznie Mattheysse trafiał częściej i wyraźniej
9.10-9
Devon lepiej niż w ostatnich rundach chodził na nogach, bił więcej kombinacji, walka mniej toczyła się w półdystansie.Więcej i celniej bił Devon,runda Alexandra.
10.9-10
Ostatnia runda minimalnie dla Lucasa, był aktywniejszy celniej trafiał ogólnie pozostawił lepsze wrażenie.

Wynik=95-95 Remis

Wynik walki dla mnie nie jest kontrowersyjny, mógł wygrać Devon, ale i Matthysse.Kłopot sprawiła mi tylko pierwsza runda, najbliżej było mi do remisuBig Grin.
Kubala jeśli pierwszą runde dajesz Devonowi, a drugą punktujesz jako remis to jest to trochę dziwne.Pierwsza to max remis z przewagą Lucasa, ale druga to juz zdecydowanie dla Devona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Devon Alexander vs Lucas Martin Matthysse (25.06.2011) - BESTIA - 22-08-2013 12:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości