Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
25-06-2013, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 11:31 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #5
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Ja oddałem na Garcie . to też było by ciekawe zarówno jak walka z Bradleyem , chociaż wolałbym Dannego z Matthysse a Tim już ma date z JMM

Kurcze , nie chce walki Bronera z Lucasem to są 2 z 3 nazwisk moich teraźniejszych pupilów i nie chciałbym w tym roku oglądać porażki któregoś z nich.
Szkoda mi Matthysse że mu ciągle tytuł spod mordy ucieka , nawet Garcia chce sie zrewanżować z Judahem i wielka gwiazda Danny po raz kolejny z rywalem bez większego ryzyka zamiast Lucasa.

Bronera chce oglądać z najlepszymi z najlepszych a Maidana już do tego kręgu sie niestety nie zalicza.
Najlepszym wyjsciem jest tylko Garcia i Mathysse ale ja nie wiem jak to sie potoczy .


(25-06-2013 10:50 AM)BMH napisał(a):  Ja oddalem glos na Maidane. Matthysse na dzis dzien, to powycieralby ring Bronerem, ktory na przeciw takiego punchera jak Lucas, to nawet nie stal.

Powycierałby ring ? no co Ty Big Grin a Broner to co wata w rękach ? no fakt Maliganggiego nie rzucił na dechy ale ten latał jednak trochę po ringu , Broner to również puncher i w dodatku szybszy , uwielbiam obu i moim zdaniem jeżeli dojdzie do tej walki to odpadnie Lucas.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - RoyJonesJr - 25-06-2013 11:28 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości