Ankieta: Najlepszym pojedynkiem pierwszej połowy 2013 roku była wg mnie walka...
Froch vs Kessler
Bradley vs Prowodnikow
Jones vs Lebiediew
Rios vs Alvardao
Rigondeaux vs Donaire
inna walka
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza walka pierwszej połowy roku 2013
28-05-2013, 10:15 PM
Post: #8
RE: Najlepsza walka pierwszej połowy roku 2013
@Metzger
Dobry pomysł, na pewno fajne urozmaicenie.

Odnośnie walk proponowanych:
Froch vs Kessler - Wyrównana walka, prowadzona cios za cios w szaleńczym tempie i na wysokim poziomie rzemiosła. Do tego toczona w niezwykłej atmosferze. Trzymała w napięciu do końca.

Bradley vs Provodnikov - Wojna cios za cios, Bradley walczył samobójczo, przez co pojedynek nabrał dramaturgii i rumieńców. Także do końca elektryzował, ale stał na trochę niższym poziomie niż ww pojedynek.

Jones vs Lebedev - Jedna z najbardziej brutalnych i dzikich walk jakie kiedykolwiek widziałem. Niewątpliwie krwawa rzeź, obydwaj strasznie nagięli pojęcie "wytrzymałość". Na pewno walka top10 ever CW.

Rios vs Alvarado - Zacięta wojenka, ale nie porwała mnie tak jak ww pojedynki.

Rigondeaux vs Donaire - Bardzo wyrafinowane widowisko, perfekcjonizm Kubańczyka może wzbudzać zachwyt jednak jeżeli chodzi o temat pod tytułem "najlepsza walka", to wybieram bardziej pieprzne dania.

Mam problem z dwoma pojedynkami Froch vs Kessler i Lebedev vs Jones. W sumie wybieram jednak pierwszy pojedynek, myślę że był bardziej "fair". Po prostu uważam za bezsensowne nie poddanie Lebedeva. Facet sam musiał się poddać (w sumie idioycznie to brzmi w kontekście walczenia z tak fatalną kontuzją), co nigdy nie jest budujące dla psychiki pięściarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsza walka pierwszej połowy roku 2013 - redd - 28-05-2013 10:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości