Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę Lewis - Holyfield I
Lennox Lewis
Evander Holyfield
Remis
Każdą punktację uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lennox Lewis - Evander Holyfield I (1999-03-13)
12-03-2013, 06:09 PM
Post: #11
RE: LPW, Tydzień 9: Lennox Lewis - Evander Holyfield I
Roy Jones
Wiesz jak to jest... jednego dnia masz ochote cos wypunktowac, a za chwile juz nie.Tongue Tu na orgu jestem duzo rzadziej, niz na innych portalach, i tam mam ostatnio wyszly w praniu ciekawsze walki do punktowania, niz LL-Holyfield, gdzie wygral ewidentnie Lennox, stad takie zaniedbanie.
Spoko Roy, na przyszlosc oszczedze sobie pisania, ze lada dzien sie dopisze, bo jak widac roznie to wychodzi... raz ma sie czas, innym razem nie, a czesto tez dana walka, jest najnormalniej malo ciekawa, na tle innych ktore akurat przerabiam z znajomymi.
Na poczatku myslalem, ze jest ich druga walka(ta blizsza remisu), i punktacje juz tu umiescilem... na drugie dzien jednak bylem zmuszony ja skasowac.Smile

Szczerze, to Marqueza punktowalem juz kilka razy, i zawsze widzialem tam wygrana Meksykanina-trudno mi ogarnac jak duzo kart bylo dla Johna. Jednak czekam na lepsza jakosc, bo to co posiadam, to jest "kibel", nie dobra kopia, a to moze zniekształcic troche obraz potyczki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: LPW, Tydzień 9: Lennox Lewis - Evander Holyfield I - BMH - 12-03-2013 06:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości