Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Old School: Holyfield, Toney,Hopkins....
12-09-2012, 12:05 PM
Post: #8
RE: Old School: Holyfield, Toney,Hopkins....
Wczoraj obejrzałem sobie jedną z moich ulubionych walk Bernarda, tą z Pavlikiem. Bernarda przed walką zupełnie skreślano, a dał wspaniały występ.
Niesamowite jak 43 letni weteran był w stanie górować nad dużo młodszym rywalem szybkością, ruchliwością, pracą nóg... Właściwie nie było chyba rzeczy w której "Duch" tamtej nocy górowałby nad Hopkinsem. Nawet włosów na głowie, młodszy o siedemnaście lat, Kelly miał mniej Wink
Umiejętność zadawania ciosów w zwarciu wręcz nieprawdopodobna. Taktycznie świetna walka, Bernard wyprzedzał ataki Pavlika i przy tym kładł mu świetne ciosy.
Zupełna deklasacja, Hopkins złamał Pavlika i boksersko i psychicznie. Po walce Kelly wyglądał jakby miał się rozpłakać. Zawsze jest mi go nawet trochę szkoda. Młody, pewny siebie bokser został w ringu zdeptany przez gościa o którym już raczej mówiło się w czasie przeszłym.
Tak sobie pomyślałem... Tavoris Cloud to silny, ale prosty jak cep pięściarz, a do tego w ringu niezbyt sprytny. No i mas pas IBF (niesłusznie, ale ma). Ciekawe, czy dzisiejszy B-Hop udzieliłby mu lekcji boksu? Nawet chciałbym zobaczyć ten pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Old School: Holyfield, Toney,Hopkins.... - redd - 12-09-2012 12:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości