Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę Gołota - Byrd?
Andrzej Gołota
Chris Byrd
Remis
Każdą punktację uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Byrd - Andrzej Gołota (2004-04-17)
03-11-2012, 07:20 PM
Post: #23
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Ok, przejrzałem karty wpisane do tej pory i ponownie obejrzałem rundy, co do których były jakieś wątpliwości, resztę spisałem ze Swojej starej karty:
Andrzej Gołota - Chris Byrd
Runda 1:10:9*
Więcej pozowania, niż uderzania. Byrd skupił się na ciosach prostych na tułów, Gołota chybiał na potęgę w głowę Byrda, ale trafił jednym czystym prostym i raz nie do końca czystym prawym sierpowym, gdy zamknął Chrisa w narożniku. Pod koniec rundy Andrzej trafił jeszcze jednym prawym prostym na korpus, który wygrał mu rundę na mojej karcie.
Runda 2:9:10
Runda 3:10:9
Runda 4:10:9*
Bardzo interesująca runda. Początek dla Gołoty, później fascynująca gra w półdystansie. Gołota sporo chybiał, ale wiele ciosów dochodziło celu na czubku głowy i za ucho Byrda. Amerykanin ładnie kontrował, ale Andrzej wyrwał tę rundę na mojej karcie paroma ciosami przed samym gongiem
Runda 5:10:9
Runda 6:10:9*
No mojej zapisanej wcześniej karcie dałem tą rundę Chrisowi, tym razem punktowałem dla Gołoty. Po dobrym początku i osiągnięciu przewagi w walce na dystans Chris w moim odczuciu trochę przysnął w ostatnich 2 minutach skupiając się głównie na defensywie i bezustannie pracujący na Swoje punkty Gołota zdołał wyrwać tą rundę dzięki efektywnej agresji i większej ilości trafionych ciosów, nawet jeśli nie były one tak czyste jak Chrisa.
Runda 7:9:10
Bardzo pewna runda dla Chrisa. W zasadzie wygrał on ją dwoma świetnymi momentami, jednym zaraz na początku rundy, drugim 30 sekund przed końcem. Przez te 3 minuty Gołota nie zrobił nic, żeby nadrobić straty poniesione po przyjęciu tych czystych i efektywnych ciosów Chrisa.
Runda 8:9:10
Po raz kolejny Chris zdeklasował Andrzeja jeśli chodzi o najistotniejszy element punktacji - czyste i efektywne ciosy.
Runda 9:9:10
Runda10:9:10
Runda11:9:10
Wyrównane pierwsze 2 minuty, ale Chris zdeklasował Gołotę w ostatniej minucie trafiając mnóstwo czystych ciosów i samemu świetnie się broniąc.
Runda12:9:10
Runda bardzo zacięta, ale mimo wszystko moim zdaniem pewnie wygrana przez Byrda. Po mocnej 1 minucie Gołoty, Chris stopniowo odrabiał starty i koniec końców to on trafiał w tej rundzie wyraźnie częściej i czyściej.
Wynik Końcowy: 113:115 Byrd.
Warianty Punktacji:
115:113 Byrd (Punktując wszystkie wyrównane rundy dla Gołoty)
118:110 Byrd (Punktując wszystkie wyrównane rundy dla Byrda)

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd - Mastrangelo - 03-11-2012 07:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości