Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
11-11-2012, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2012 05:53 PM przez Mastrangelo.)
Post: #21
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Hugo jak zwykle wychodzi z punktacją z księżyca. Wyraźna przewaga Martirosyana kiedykolwiek? Uhm... Ok. Naprawdę znasz się na boksie, ale z punktowaniem chyba powinieneś Sobie dać spokój, bo po prostu nie widzisz niektórych rzeczy, albo widzisz rzeczy których nie ma. Włącz Sobie może tą walkę w zwolnionym tempie i wtedy zobacz, jak to będzie wyglądać.
Dałem Martirosyanowi jedną rundę, chociaż parę było dość wyrównanych, ale ogólnie to byłą deklasacja jeśli chodzi o czyste, efektywne ciosy. Niektórzy jak widać punktują ciosy, które ześlizgiwały się po rękawicach i barkach Lary który jest naprawdę nieprawdopodobnym defnsorem. Ja tutaj CumpuBoxem się podpierał nie będę, bo ich statystyki bardzo często nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, ale przewaga w trafionych ciosach Lary była gigantycza
Lara to artysta, ja z wielką przyjemnością oglądałem tą walkę, bo niektóre rzeczy, które on potrafi zrobić w ringu to jest niesamowity poziom zaawansowania.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan - Mastrangelo - 11-11-2012 05:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości