Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
31-08-2018, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2018 09:33 PM przez szalonyAli.)
Post: #8
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
W tą presją glazkowa w starciu Martinem trochę przesadzasz. Glazkowa miał słabsze warunki fizycznie, po drugie to nie jest bokser ruszający na hula do ataku. Pierwsze runda była rozpoznawcza.We względu na układ stylów padła łupem Martina. Glazkowa w drugiej rundzie zaczął wywierać już presję na poważniej i tutaj można by zacząć oceniać zachowanie Martina gdyby nie fakt że Rusek skręcił sobie nożke. Z Joshua pokazał totalny brak psychiki. Niby Kownacki mu pasuje bo sam nachodzi na ciosy, ale Adaś idzie jak czołg i swoje potrafi przyjąć. A Martin tego nie lubi. Zobaczymy, wydaje mi się że trenerzy trochę popracować nad obrona Adasia. Widzę u Amerykanina jednak jakiś potencjał, technicznie walczy dobrze potrafi wykorzystywać swoją przewagę warunków. Mój typ chyba nikt nie bierze werdyktu punktowego pod uwagę ale dla mnie wydaje się bardzo prawdopodobne że Martin ogarnie to na punkty. Jeśli walka skończy się przed czasem to na korzyść Kownackiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie - szalonyAli - 31-08-2018 09:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości