Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
31-08-2018, 08:39 AM
Post: #7
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
Szkoda wielka, ze wypuscili Kownackiego juz na takiego zawodnika. Martin. poza walka z Joshua, gdzie wyszedl przestraszony i Joshua gorowal nad nim technika i warunkami fizycznymi, to w kilku poprzednich walkach wypadl na prawde dobrze.
Szczegolna uwage zwrocilem na walke Martina o pas z Glazkovem. Glazkov probowal wywierac presje ale slabo mu to wychodzilo chyba glownie ze wzgledu na slabsze warunki fizyczne, a przeciez naszego Adamka poobijal. Kownacki ma podobne warunki fizyczne do Glazkova, oczywiscie nie liczac tuszy Smile. Uwielbiam Kownackiego i ma on u mnie dozywotniego DSSA za obnazenie Sandej Saturdaja i dlatego obawiam sie tej walki z Martinem.. Ja wiem, ze Kownacki to twardziel i bedzie napieral, ale ile bomb wytrzyma? Jak Martin bedzie kontrowal a w razie zagrozenia klinczowal wykorzystujac przewage warunkow fizycznych, to walka moze byc do jednej szczeki. Obym sie mylil...oby Kownacki poraz kolejny zadziwil mnie i tych co sie znaja na boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie - eyeofthetiger - 31-08-2018 08:39 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości