Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
16-03-2018, 10:46 AM
Post: #35
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Moim zdaniem Adamek ma przesrane. W pierwszych rundach Abell był w stanie trafiać nawet kogoś takiego jak Tyson Fury, co zaowocowało nawet przytulankami przyszłego mistrza w drugiej rundzie. Zdarzało się też, że Tyson był zaganiany do narożnika, z którego wychodził dzięki wspaniałej pracy nóg i gabarytom, które umożliwiały przepchnięcie przeciwnika. Adamek takich atutów nie posiada i zagnany w narożnik przez takiego tura może tam już pozostać. Tym bardziej, że Amerykanin ewidentnie jedzie po zwycięstwo, gdyż byłoby dla niego przepustką do naprawdę kasowych walk. Dlatego uważam, że Adamek tę walkę przegra, gdyż jego styl walki oparty był na szybkości i motoryce, których nie utrzyma ze względu na wiek, którego po prostu nie da się oszukać. O czym przekonał się ostatnio młodszy i mniej zużyty Rigondeaux. W związku z powyższym jestem niemal pewien, że podobnie ja w walce z Witalijem również teraz Tomasz pozwoli mi dobrze zarobić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - fext - 16-03-2018 10:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości