Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018
11-03-2018, 01:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2018 02:39 AM przez kubala1122331.)
Post: #3
RE: Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018
Rozpoczyna się undercard. Jakby ktoś chciał się pogapić.

http://livesx.ru/boxing/oscar-valdez-vs-...gg-lt4232j

Na razie dwa błyskawiczne nokauty. Młody Bryan Lua w drugiej minucie pięknym lewym sierpowym znokautował swojego bumowatego przeciwnika. Gdyby ranga pojedynku była wyższa, mógłby kandydować nawet do miana nokautu roku. Oglądając jego poprzednie walki, nigdy nie powiedziałbym, że stać go na takie zakończenie walki... Potem Mikaela Mayer, podobno wschodząca gwiazda kobiecego boksu w USA, w 35 sekund zupełnie rozbiła swoją przeciwniczkę, która chyba nie zdążyła wyprowadzić żadnego uderzenia.

Teraz Esquiva Falcao - Salim Larbi, więc zaczynamy interesujące mnie pojedynki Smile

Falcao znokautował... w pierwszej rundzie Larbiego. Niezły występ, podobał mi się ten zdecydowany atak Falcao, kiedy zorientował się, że przeciwnik jest naruszony. Teraz chyba czas na walkę mistrzowską z Ryotą Muratą. Zbyt słabo znam Brazylijczyka, żeby cokolwiek powiedzieć, ale na pewno będę z zaciekawieniem czekał na ten pojedynek.
Błyskawicznie idzie ta gala, teraz powrót Andy Ruiza Jr (też pewnie szybko pójdzie) i powinny zacząć się emocje.

Widać, że Devin Vargas kiedyś walczył z Andrzejem Wawrzykiem. Po pierwszym mocnym ciosie Ruiza troszeczkę potańczył przed padnięciem na deski, z których nie dał rady się podnieść przez 10 sekund.
Czwarta walka podczas tej gali zakończona w pierwszej rundzie. Chyba nie widziałem jeszcze takiej serii, chociaż blisko było podczas gali w Nysie Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018 - kubala1122331 - 11-03-2018 01:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości